Nieuwsbericht
Terugkoppeling bestuursvergadering 14 juni 2023
maandag 19 juni 2023
Het voltallige bestuur heeft op 14 juni haar derde bestuursvergadering gehouden.
Hierbij een korte weergave van de besproken onderwerpen en gemaakte afspraken:
Financiën
De begroting 2023 is vastgesteld en getekend. De financiële situatie van Stem is gezond. Stem mag zich sterker inzetten op communicatie richting de deelnemende scholen en haar externe netwerken. Hier wordt voor de periode najaar 2023 en het hele jaar 2024 een activiteitenplan opgezet.
Ontwikkelen
- Voor de vernieuwde kwalificaties Autospuiter (crebo 25714) en Eerste Autospuiter (crebo 25715) waren de ontwikkelde exameninstrumenten al eerder vastgesteld. Nu blijkt echter dat de ontwikkelde exameninstrumenten onvoldoende uitvoerbaar zijn voor de context carrosseriebouw (vrachtwagens, bestelwagens). Hierop heeft het bestuur besloten om de exameninstrumenten aan te passen, zodat deze voor meerdere contexten geschikt zijn.
- Het bestuur heeft goedkeuring gegeven aan het overzicht gepubliceerde exameninstrumenten bij Stem.
Kwaliteitsborgen
- Kwaliteitsstandaard examineren Stem: nadat zowel de examenadviescommissie als de deelnemersraad feedback hebben gegeven op de herdefiniëring van de kwaliteitsstandaarden, heeft het bestuur deze standaarden en definities vastgesteld. De kwaliteitsstandaarden en definities zijn opgenomen in het kwaliteitshandboek Stem.
- Het bestuur heeft het plan van aanpak, de tijdslijn en de evaluatievragen voor de klanttevredenheidsonderzoek goedgekeurd. Dit KTO start in het najaar 2023.